Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 17. listopad po dvaceti letech

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
26. 11. 2009
V den státního svátku Boje za svobodu a demokracii - 17. listopadu, se konalo ve Smetanově domě v Litomyšli diskusní setkání s aktéry událostí podzimu roku 1989. Po dvaceti letech tak do Litomyšle vrátil například herec a režisér Jan Kačer. 7. prosince se tehdy totiž na stejném místě uskutečnila Svobodná tribuna Občanského fóra.

Na pódiu dále zasedl mluvčí Občanského fóra v Litomyšli, doktor Zeman a jeho tehdejší zástupce Miroslav Brýdl, dále jeden z nejvýznamnějších členů pražského koordinačního centra Občanského fóra Petr Kučera a v době sametové revoluce velice aktivní představitel litomyšlských studentů Pavel Helan. Za pořadatele diskusního setkání se akce zúčastnil také nynější starosta města Michal Kortyš a autor knihy, kterou k 17. listopadu 1989 vydalo Regionální muzeum v Litomyšli, Martin Boštík.
Doporučujeme