Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PECKA - Den otevřených dveří na základní škole

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Městys Pecka - http://www.obec-pecka.cz
25. 11. 2009
V úterý 24. listopadu proběhl na základní škole v Pecce Den otevřených dveří. Návštěvníci se mohli seznámit s nově realizovaným bezbariérovým řešením budovy a novými učebnami.

V úvodu se slova ujala starostka Pecky Hana Štěrbová. Pohovořila o projektu, poděkovala za odvedenou práci a popřála škole spoustu spokojených žáků a učitelů. Jako další k hostům promluvila ředitelka Základní a Mateřské školy Věra Pavlová, která popsala rekonstrukce a zároveň poděkovala starostce za pomoc při realizaci projektu. Mezi významnými hosty byl náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Josef Táborský, který pochválil práci starostky a ředitelky na projektu, a vedoucí odboru školství v Nové Pace Bohuslav Benč. Následovala prohlídka nových zrekonstruovaných prostor a popis realizace. Rekonstrukce se dočkala učebna dílen, angličtiny, zeměpisu, výtvarné výchovy, počítačová učebna, školní knihovna a tělocvična. Zejména se jedná o nové podlahy, osvětlení, nový nábytek a pomůcky k vyučování. Učebny jsou vybaveny výškově nastavitelnými stoly a židlemi a v učebně zeměpisu, angličtiny a v prezentační místnosti jsou umístěny interaktivní tabule. Projekt je v celkové výši 5 635 975 Kč. Po prohlídce školy bylo pro návštěvníky přichystáno malé občerstvení a slavnostní přípitek, kterého se ujal Bohuslav Benč. Výhodou peckovské školy je to, že se jedná takřka o školu rodinnou a po skončených rekonstrukcích se může chlubit vynikajícím zázemím pro žáky.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme