Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1968
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Nový areál Technických služeb

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
31. 10. 2009
Den otevřených dveří nového areálu Technických služeb proběhl v pátek 30. října. Zároveň byl při této příležitosti areál oficiálně předán zástupci města Jičína Technickým službám. Na úvod přivítala všechny přítomné Adéla Rulfová, pracovnice pro komunikaci s veřejností.

U pásky promluvil ředitel Technických služeb Čeněk Strašík. Připomenul stav bývalého areálu a poděkoval za nové prostory. Poté si vzal slovo starosta Jičína Martin Puš, který děkoval za pomoc při realizaci projektu. Následovalo přestřižení pásky a slavnostní přípitek. Všichni přitomní byli pozváni k prohlídce nového areálu. Technickým službám trvalo stěhování do nových prostor přibližně týden. Zastavěná plocha nového objektu je 1130 m2. Budova má tvar písmene „L“ a je dvoupodlažní. Jižním štítem navazuje na montovanou ocelovou halu servisní budovy s opravárenskou a svářecí dílnou a myčkou aut. Nový areál Technických služeb města Jičína se nachází v Textilní ulici.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme