Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE - „Nečekejte na doktora“

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
19. 10. 2009
„Nečekejte na doktora“, tak zněl název akce, která se konala 17. října v Hořicích. V přednáškové místnosti za knihovnou proběhl dvanáctý ročník bezplatného měření tlaku, cukru a cholesterolu. 

Zájemci si zde mohli nechat změřit hodnoty, které jim poté na místě vyhodnotili lékaři (internisté). Zároveň všem, u kterých byly zjištěny zvýšené hodnoty, ochotně poradili další postup. Přítomni byli i zástupci Městského úřadu Hořice z odboru sociálního a zdravotního. Dále firma ROCHE Praha zabývající se výrobou a distribucí diagnostické techniky a firma Eli Lilly rovněž z Prahy. Tato firma představila novinku v aplikaci inzulinu. Nechyběla ani ochutnávka speciálního piva pro diabetiky a zdravé výživy. Každý rok stoupá počet lidí, kteří dbají na prevenci. V prvním roce konání této akce bylo provedeno 150 měření, loni se jejich počet vyšplhal na 540 měření celkem. Vyšetřit se nechali lidé všech věkových kategorií, o čemž svědčí i naše anketa. Akci, kterou pořádá svaz diabetiků, podpořili Rada Města Hořice, Městská nemocnice Hořice a MUDr. Petr Adámek, ředitel nemocnice.
Redaktor: Eva Pudlowská, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme