Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE - „Nečekejte na doktora“

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
19. 10. 2009
„Nečekejte na doktora“, tak zněl název akce, která se konala 17. října v Hořicích. V přednáškové místnosti za knihovnou proběhl dvanáctý ročník bezplatného měření tlaku, cukru a cholesterolu. 

Zájemci si zde mohli nechat změřit hodnoty, které jim poté na místě vyhodnotili lékaři (internisté). Zároveň všem, u kterých byly zjištěny zvýšené hodnoty, ochotně poradili další postup. Přítomni byli i zástupci Městského úřadu Hořice z odboru sociálního a zdravotního. Dále firma ROCHE Praha zabývající se výrobou a distribucí diagnostické techniky a firma Eli Lilly rovněž z Prahy. Tato firma představila novinku v aplikaci inzulinu. Nechyběla ani ochutnávka speciálního piva pro diabetiky a zdravé výživy. Každý rok stoupá počet lidí, kteří dbají na prevenci. V prvním roce konání této akce bylo provedeno 150 měření, loni se jejich počet vyšplhal na 540 měření celkem. Vyšetřit se nechali lidé všech věkových kategorií, o čemž svědčí i naše anketa. Akci, kterou pořádá svaz diabetiků, podpořili Rada Města Hořice, Městská nemocnice Hořice a MUDr. Petr Adámek, ředitel nemocnice.
Redaktor: Eva Pudlowská, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme