Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Svitavská Nemocnice zvyšuje komfort gynekologicko-porodnického oddělení

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
14. 10. 2009
V srpnu 2009 prošly vstupní prostory oddělení gynekologie a porodnice ve Svitavské Nemocnici stavebními úpravami. Ty vyřešily problém s křížením provozu ambulance a porodních sálů, až doposud byla totiž ambulance součástí porodnického traktu.

Tímto se odlehčilo prostorovému uspořádání porodních sálů a pacientky zde nyní mají také více soukromí a klidu. Ten je potřeba hlavně při monitorování srdeční frekvence plodu a děložní činnosti.

V současnosti se v nově vzniklých prostorách buduje také příjmová místnost, která bude vybavena civilněji než zbytek oddělení, tak, aby byl přechod do nového prostředí pro nastávající matky co nejpřirozenější.

O zlepšení podmínek na gynekologicko-porodnickém oddělení se významně zasloužil také předchozí primář Richter, jehož zásluhou zde přede dvěma roky došlo k rekonstrukci pokojů pro matky v šestinedělí a byly vybudovány i 2 pokoje s nadstandardním vybavením.

Doporučujeme