Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Svitavská Nemocnice zvyšuje komfort gynekologicko-porodnického oddělení

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
14. 10. 2009
V srpnu 2009 prošly vstupní prostory oddělení gynekologie a porodnice ve Svitavské Nemocnici stavebními úpravami. Ty vyřešily problém s křížením provozu ambulance a porodních sálů, až doposud byla totiž ambulance součástí porodnického traktu.

Tímto se odlehčilo prostorovému uspořádání porodních sálů a pacientky zde nyní mají také více soukromí a klidu. Ten je potřeba hlavně při monitorování srdeční frekvence plodu a děložní činnosti.

V současnosti se v nově vzniklých prostorách buduje také příjmová místnost, která bude vybavena civilněji než zbytek oddělení, tak, aby byl přechod do nového prostředí pro nastávající matky co nejpřirozenější.

O zlepšení podmínek na gynekologicko-porodnickém oddělení se významně zasloužil také předchozí primář Richter, jehož zásluhou zde přede dvěma roky došlo k rekonstrukci pokojů pro matky v šestinedělí a byly vybudovány i 2 pokoje s nadstandardním vybavením.

Doporučujeme