Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Nový provozovatel restaurace ve Fabrice a Kavárny v parku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
06. 10. 2009
Svitavská restaurace v centru Fabrika a Kavárna v parku mají nového provozovatele. Firma Gurmán, která obě zařízení měla v pronájmu, se dostala do finančních potíží a jak nám řekl starosta Svitav, nebyla nadále schopna dostát svým závazkům.

Ve výběrovém řízení zvítězil Portaner, společnost s ručením omezeným a výběrová komise následně doporučila Radě města, aby tato společnost obě zařízení provozovala od prvního října 2009.

Nový nájemce restaurace a kavárny přichází s návratem k původní myšlence, že obě provozovny budou zcela nekuřácké, což mnoho lidí ocení. Výjimkou má být salónek restaurace ve Fabrice, kde si povolení kouřit může dohodnout uzavřená společnost návštěvníků. Spolu s touto restaurací bude firma Portaner provozovat také místní internetovou kavárnu.

Doporučujeme