Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Dvacetičtyřhodinová fotbalová jízda

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
01. 10. 2009
3. ročník dvacetičtyřhodinového turnaje na svitavském gymnáziu se letos konal 21. a 22. září. Přihlásilo se do něj celkem 54 studentů a studentek. Ti byli rozděleni do 2 soupeřících družstev, které čítaly vždy 3 samostatné týmy po devíti. Každý z týmů pak v průběhu turnaje odehrál 8 zápasů po 60 minutách. Hrálo se podle pravidel malé kopané v počtu 4 + 1 s hokejovým střídáním.

Kromě přihlášených hráčů si na turnaji nakonec zahráli i hosté, ať už z řad učitelského sboru, či bývalých studentů gymnázia. Z dívek pak měla nejvíce nastřílených branek Lenka Dosedělová, jistě se jí zde hodila i běžecká průprava z atletického oddílu TJ Svitavy.

Výsledné skóre 195 ku 294 potvrdilo výraznou převahu týmu B, který během 24 hodin nastřílel o celých 99 branek více než soupeř a v klání zvítězil.

Doporučujeme