Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Park Jana Palacha plný novinek

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
01. 10. 2009
V letních měsících roku 2009 doznal svitavský park Jana Palacha mnoha úprav a novinek. Tou nejviditelnější je jistě nová kavárna, která již funguje, ale přibyly zde i další atrakce.

Ještě během přestavby nynější kavárny a informačního centra se počítalo s výstavbou dětského hřiště v jeho bezprostřední blízkosti, ale postupem času vymysleli architekti a vedení města řešení zcela jiné - hřiště přesunuli na druhý konec parku a skluzavky a pískoviště zde nahradili skulpturami z umělého kamene.

Další novinkou, se kterou se můžete v největším svitavském parku setkat, je arboretum. Stromy zde sice zůstaly původní, ale přibyly cedulky k jednotlivým stromům a také plán parku s vyznačenými dřevinami.

V parku Jana Palacha se však můžete setkat také s ne úplně běžnými druhy stromů, jsou to například mladé jinany známější pod názvem gingko biloba nebo poměrně vzácný liliovník tulipánokvětý.

Doporučujeme