Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Park Jana Palacha plný novinek

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
01. 10. 2009
V letních měsících roku 2009 doznal svitavský park Jana Palacha mnoha úprav a novinek. Tou nejviditelnější je jistě nová kavárna, která již funguje, ale přibyly zde i další atrakce.

Ještě během přestavby nynější kavárny a informačního centra se počítalo s výstavbou dětského hřiště v jeho bezprostřední blízkosti, ale postupem času vymysleli architekti a vedení města řešení zcela jiné - hřiště přesunuli na druhý konec parku a skluzavky a pískoviště zde nahradili skulpturami z umělého kamene.

Další novinkou, se kterou se můžete v největším svitavském parku setkat, je arboretum. Stromy zde sice zůstaly původní, ale přibyly cedulky k jednotlivým stromům a také plán parku s vyznačenými dřevinami.

V parku Jana Palacha se však můžete setkat také s ne úplně běžnými druhy stromů, jsou to například mladé jinany známější pod názvem gingko biloba nebo poměrně vzácný liliovník tulipánokvětý.

Doporučujeme