Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – Svatováclavské posvícení

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 09. 2009
V sobotu 26. září se na náměstí T. G. Masaryka ve Dvoře Králové konalo Svatováclavské posvícení, které zahájila starostka města Edita Vaňková. V dopoledních hodinách se návštěvníkům představil mládežnický soubor Dupák a po něm vystoupila známá kapela Patrola/Šlapeto.

Při doprovodném programu si lidé mohli vychutnat pochodování několika vojenských skupin. Během posvícení byl slavnostně odhalen a vysvěcen zrestaurovaný pomník na Wolkerově nábřeží, který je věnován padlým vojákům z roku 1866. V Kohoutově dvoře proběhla bitevní ukázka a opravdu bylo na co se dívat. Odpoledne mohli návštěvníci zhlédnout originální bubenickou show v podání kapely Marimba Club. Po nich vystoupila dlouho očekávaná Věra Špinarová se skupinou Adama Pavlíka. Připraven byl stánkový prodej s ukázkami řemesel, hodně jídla a pití, jak se na posvícení sluší a patří. Program byl naplánován tak, aby si každý přišel na své. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jiří Erlebach, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme