Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – Svatováclavské posvícení

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
30. 09. 2009
V sobotu 26. září se na náměstí T. G. Masaryka ve Dvoře Králové konalo Svatováclavské posvícení, které zahájila starostka města Edita Vaňková. V dopoledních hodinách se návštěvníkům představil mládežnický soubor Dupák a po něm vystoupila známá kapela Patrola/Šlapeto.

Při doprovodném programu si lidé mohli vychutnat pochodování několika vojenských skupin. Během posvícení byl slavnostně odhalen a vysvěcen zrestaurovaný pomník na Wolkerově nábřeží, který je věnován padlým vojákům z roku 1866. V Kohoutově dvoře proběhla bitevní ukázka a opravdu bylo na co se dívat. Odpoledne mohli návštěvníci zhlédnout originální bubenickou show v podání kapely Marimba Club. Po nich vystoupila dlouho očekávaná Věra Špinarová se skupinou Adama Pavlíka. Připraven byl stánkový prodej s ukázkami řemesel, hodně jídla a pití, jak se na posvícení sluší a patří. Program byl naplánován tak, aby si každý přišel na své. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jiří Erlebach, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme