Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Ocenění v soutěži Cesty městy

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
29. 09. 2009
V Krásné Lípě v Ústeckém kraji proběhlo vyhlášení celostátní soutěže Cesty městy roku 2009. Soutěž pořádaná dopravním programem Nadace Partnerství je zaměřena na zklidňování dopravy ve městech a obcích a s realizací komplexu dvou okružních křižovatek se přihlásilo i město Litomyšl. Soutěž Cesty městy má tři kategorie a zástupci Litomyšle do Krásné Lípy nepřijeli zbytečně.

Projekt okružní křižovatky u Daliboru v Litomyšli vznikal mnoho let a překážek bylo mnoho. Starý skladový objekt v těsné blízkosti, nedůvěra státních orgánů i laiků, nedostatek peněz ze státního rozpočtu. Vše se nakonec povedlo a město ze svých peněz vybudovalo ještě druhý kruhový objezd u firmy Litex.
Doporučujeme