Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE – Bikeři se sjeli před bránou pivovaru

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
28. 09. 2009
Předposledním závodem letošního ročníku Cyklomaraton Tour je už tradiční maraton KED Královéhradecká 50, který se jel letos už po páté. Závod se konal v neděli 27. září v Hořicích v Podkrkonoší, přímo před bránou bývalého pivovaru.

Přes 600 závodníků odstartovalo úderem 11. hodiny a vydalo se na trať dlouhou 56 km. Součástí byly i dětské kategorie a trať dlouhá 28 km. Nejlépe se s 56 km tratí popral Jan Hruška. Trať zdolal v čase 1hod. 40 min. 39 sec. Druhý dojel Tomáš Vokrouhlík, který za vítězem zaostal o pouhých 8 vteřin. Třetí místo vybojoval Petr Benšík s časem 1hod. 46 min. 57 sec. Závod na 28 km vyhrál Petr Pilnáček. Ten okruh zvládl za 54 minut. Podrobné výsledky závodu, který se jel pod záštitou europoslance Oldřicha Vlasáka, starosty města Hořic Ivana Doležala a hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France, najdete na stránkách www.cyklomaratontour.cz .

Redaktor: Veronika Zapadlová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme