Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Druhý vrchol oslav 750 let města Litomyšl

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
25. 09. 2009
Oslavy 750 let povýšení Litomyšle na město vyvrcholily 12. a 13. září léta Páně 2009 na zámeckém návrší. Sobotní odpoledne proběhlo ve spojení  historie a současnosti s odkazem do let dávno minulých. Kdo stihl vernisáž ojedinělé výstavy Unikáty z dějin Litomyšle i vzápětí následující Jezdecký drezurní koktejl ve Francouzské zámecké zahradě, mohl být doslova unesen souladem koní a jezdců. V ukázkách drezúry byly zařazeny i pasáže ze španělské jezdecké školy.

Aby prožitky diváků nebyly jen vizuální, o to se postaral místní Sbor paní a dívek, který ze 75ti bábovek vytvořil symbolické číslo 750. Přípravou na večerní Ohnivý cirkus Garuda byl nejenom rytmický koncert skupiny Hangover, ale docela příznačně možná také slavnostní předání hasičského auta DAF litomyšlským hasičům panem starostou Rodenu Hansem Van der Laanem.
Doporučujeme