Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Kavárna v parku přivítala své první návštěvníky

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
23. 09. 2009
3. září se ve Svitavách poprvé otevřely dveře Kavárny a informačního centra Oskara Schindlera pro širokou veřejnost. Už od dopoledních hodin se kolem pohybovali zvědaví návštěvníci, zkoumající staronovou stavbu. Mezitím už pořadatelé připravovali vše potřebné na večerní slavnostní otevření.

S postupem času se prostory kavárny a jejich blízké okolí začaly zaplňovat hosty. Počasí sice akci moc nepřálo, ale ani vytrvalý déšť nedokázal návštěvníky odradit, či vymazat úsměv z tváře.

Ve Svitavách stále oblíbená folková skupina Javory sourozenců Ulrychových, Petra a Hany, byla založena roku 1974. Během své kariéry vydala na 20 alb, poslední v roce 2006 pod názvem Stromy, voda, tráva. Jádro sestavy, která sourozence doprovázela ve Svitavách, ovšem tvořili členové souboru Cimbal Classic.

Doporučujeme