Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Kavárna v parku přivítala své první návštěvníky

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
23. 09. 2009
3. září se ve Svitavách poprvé otevřely dveře Kavárny a informačního centra Oskara Schindlera pro širokou veřejnost. Už od dopoledních hodin se kolem pohybovali zvědaví návštěvníci, zkoumající staronovou stavbu. Mezitím už pořadatelé připravovali vše potřebné na večerní slavnostní otevření.

S postupem času se prostory kavárny a jejich blízké okolí začaly zaplňovat hosty. Počasí sice akci moc nepřálo, ale ani vytrvalý déšť nedokázal návštěvníky odradit, či vymazat úsměv z tváře.

Ve Svitavách stále oblíbená folková skupina Javory sourozenců Ulrychových, Petra a Hany, byla založena roku 1974. Během své kariéry vydala na 20 alb, poslední v roce 2006 pod názvem Stromy, voda, tráva. Jádro sestavy, která sourozence doprovázela ve Svitavách, ovšem tvořili členové souboru Cimbal Classic.

Doporučujeme