Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Zářijová tisková konference svitavské nemocnice

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
23. 09. 2009
Svitavská nemocnice a.s. svolala na 10. září tiskovou konferenci, kde se novináři seznámili s nejdůležitějšími aktualitami. Úvod patřil zprávám, které se týkaly zvyšování bezpečnosti. V případě pacientů je to například používání barevných rozlišovacích náramků. Ty nemocnice již nějakou dobu používá, ale nyní k nim nově přibyly pásky žluté barvy, které budou dostávat alergici.

Zvýšení osobní bezpečnosti zaměstnanců nemocnice by měl přinést systém dorozumívacích zařízení s kamerovým systémem a také signalizační náramky TREX. Nejen těmto opatřením bude věnována zvláštní reportáž. Ve svitavské nemocnici v poslední době proběhly také stavební úpravy. Na dětském oddělení došlo k odstranění skleněných průhledů, které nahradily příčky ze sádrokartonu. Nemocného pacienta, případně jeho hosty teď neruší světlo z vedlejšího pokoje a mají zde více soukromí. Stavebních úprav se dočkalo také gynekologicko - porodnické oddělení. Ambulance kde se monitoruje srdeční frekvence plodu a děložní činnost u nastávajících matek, již není součástí porodnického traktu a upraven byl také pooperační pokoj, který slouží ke krátkodobé hospitalizaci pacientek po tzv. „malých výkonech“.

Od loňského roku ve svitavské nemocnici funguje také tzv. program dobrovolnictví, do něhož se mohou přihlásit studenti starší 15 let. Vloni to byli pouze žáci střední zdravotnické školy, letos by se měli přidat také studenti gymnázia. Už nyní je jich do programu přihlášeno 20.

Doporučujeme