Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Zářijová tisková konference svitavské nemocnice

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
23. 09. 2009
Svitavská nemocnice a.s. svolala na 10. září tiskovou konferenci, kde se novináři seznámili s nejdůležitějšími aktualitami. Úvod patřil zprávám, které se týkaly zvyšování bezpečnosti. V případě pacientů je to například používání barevných rozlišovacích náramků. Ty nemocnice již nějakou dobu používá, ale nyní k nim nově přibyly pásky žluté barvy, které budou dostávat alergici.

Zvýšení osobní bezpečnosti zaměstnanců nemocnice by měl přinést systém dorozumívacích zařízení s kamerovým systémem a také signalizační náramky TREX. Nejen těmto opatřením bude věnována zvláštní reportáž. Ve svitavské nemocnici v poslední době proběhly také stavební úpravy. Na dětském oddělení došlo k odstranění skleněných průhledů, které nahradily příčky ze sádrokartonu. Nemocného pacienta, případně jeho hosty teď neruší světlo z vedlejšího pokoje a mají zde více soukromí. Stavebních úprav se dočkalo také gynekologicko - porodnické oddělení. Ambulance kde se monitoruje srdeční frekvence plodu a děložní činnost u nastávajících matek, již není součástí porodnického traktu a upraven byl také pooperační pokoj, který slouží ke krátkodobé hospitalizaci pacientek po tzv. „malých výkonech“.

Od loňského roku ve svitavské nemocnici funguje také tzv. program dobrovolnictví, do něhož se mohou přihlásit studenti starší 15 let. Vloni to byli pouze žáci střední zdravotnické školy, letos by se měli přidat také studenti gymnázia. Už nyní je jich do programu přihlášeno 20.

Doporučujeme