Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Prodaná nevěsta jinak

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
18. 09. 2009
Letošní oslavy 750 let od povýšení Litomyšle na město měly svůj druhý vrchol v sobotu 12. a v neděli 13. září. Ovšem ještě v pátek předtím se k programu přidal divadelní soubor Jožina Janouška. 11. září nastoupili místní ochotníci  na prkna zámeckého divadélka s kusem Prodaná nevěsta. Kdo tento soubor zná, už tuší, že nastudování známé národní opery Bedřicha Smetany bylo pojato dost netradičně.

Tato adaptace Prodané nevěsty pro společnost Jožina Janouška vznikla původně před 15ti lety díky místnímu muzikantovi Zdeňku Vandasovi. Po letech tuto legrácku herci oprášili během posledních zimních přestavení a pak někoho z pořadatelů oslav napadlo, zařadit ji do programu.
Doporučujeme