Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Prodaná nevěsta jinak

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
18. 09. 2009
Letošní oslavy 750 let od povýšení Litomyšle na město měly svůj druhý vrchol v sobotu 12. a v neděli 13. září. Ovšem ještě v pátek předtím se k programu přidal divadelní soubor Jožina Janouška. 11. září nastoupili místní ochotníci  na prkna zámeckého divadélka s kusem Prodaná nevěsta. Kdo tento soubor zná, už tuší, že nastudování známé národní opery Bedřicha Smetany bylo pojato dost netradičně.

Tato adaptace Prodané nevěsty pro společnost Jožina Janouška vznikla původně před 15ti lety díky místnímu muzikantovi Zdeňku Vandasovi. Po letech tuto legrácku herci oprášili během posledních zimních přestavení a pak někoho z pořadatelů oslav napadlo, zařadit ji do programu.
Doporučujeme