Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Slavnostní otevření zrekonstruované policejní služebny

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
16. 09. 2009
Na začátku září proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruovaného objektu okresního ředitelství policie ČR ve Svitavách. Rekonstrukce navázala na dřívější přestavbu recepce. Podobně jako dalších 170 policejních služeben v republice, byla i ta svitavská zařazena do projektu P1000, spuštěného před dvěma roky.

Rozsah rekonstrukce objektu svitavské služebny byl největším a nejnákladnějším v rámci policie ČR. Umožnily to i finanční prostředky z fondů Evropské Unie. 11ti miliónová dotace pokryla téměř polovinu nákladů z celkových - více než 22 milionů korun. Rekonstrukce objektu policie začala v listopadu roku 2008 a probíhala nepřetržitě osm měsíců. Veškeré práce probíhaly za plného provozu služebny.
Doporučujeme