Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Bezpečnost chodců a cyklistů v Jičíně

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 09. 2009
Jičín patří mezi města, kde velmi dbají na bezpečnost chodců a cyklistů. Je obecně známo, že vzrůstá počet vozidel na silnicích. Úměrně s tím také stoupá riziko pro všechny účastníky silničního provozu.


V roce 2008 zahynulo při dopravních nehodách v České republice 210 chodců, 815 jich bylo těžce zraněno a 3 028 zraněno lehce. Na českých silnicích bylo loni usmrceno 77 cyklistů, 431 se jich zranilo těžce a 2 516 cyklistů bylo zraněno lehce. Zvýšení bezpečnostních prvků pro chodce a cyklisty je tudíž nezbytné. Obyvatelé Jičína si jistě také všimli přítomnosti městských strážníků na přechodech u škol. Řídí plynulost dopravy a dbají na bezpečné přecházení nejen dětí pospíchajících do škol. Pro město Jičín je bezpečnost chodců a cyklistů nejvyšší prioritou. 
Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme