Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Festival Jičín - město pohádky

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
14. 09. 2009
S končícím létem se tradičně konal známý kulturní festival Jičín - město pohádky. Letos to byl již 19. ročník. Týden hraní, poznávání, smíchu a veselí měl tentokrát téma Pohádka v krajině, krajina v pohádce.

Jako každý ročník i tento začal pohádkovým průvodem v maskách, v jehož čele šel patron hlavního města pohádky, herec Jiří Lábus. Průvod budil zaslouženou pozornost, protože opravdu bylo na co se dívat. Na Valdštejnově náměstí předal starosta Jičína Martin Puš klíč od města dětem, a tím byl festival zahájen. Z celého pohádkového programu nelze jmenovat vše, protože připraveny byly koncerty, výstavy, soutěže a samozřejmě tvůrčí dílny, kde si děti mohly samy vyzkoušet výrobu různých předmětů, mohly malovat, modelovat, zkrátka měly možnost aktivně se zapojit do nepřeberného množství připravených aktivit. 19. ročník festivalu Jičín - město pohádky se konal pod záštitou České komise pro UNESCO a Rady Královéhradeckého kraje. Týdenní pohádkové veselí tradičně vrcholí v sobotu večer. Letos se mohli návštěvníci mimo jiné těšit například na skupinu NightWork. Největším lákadlem byl samozřejmě ohňostroj.  

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jitka Sochorová, Oldřich Havlíček, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme