Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Festival Jičín - město pohádky

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
14. 09. 2009
S končícím létem se tradičně konal známý kulturní festival Jičín - město pohádky. Letos to byl již 19. ročník. Týden hraní, poznávání, smíchu a veselí měl tentokrát téma Pohádka v krajině, krajina v pohádce.

Jako každý ročník i tento začal pohádkovým průvodem v maskách, v jehož čele šel patron hlavního města pohádky, herec Jiří Lábus. Průvod budil zaslouženou pozornost, protože opravdu bylo na co se dívat. Na Valdštejnově náměstí předal starosta Jičína Martin Puš klíč od města dětem, a tím byl festival zahájen. Z celého pohádkového programu nelze jmenovat vše, protože připraveny byly koncerty, výstavy, soutěže a samozřejmě tvůrčí dílny, kde si děti mohly samy vyzkoušet výrobu různých předmětů, mohly malovat, modelovat, zkrátka měly možnost aktivně se zapojit do nepřeberného množství připravených aktivit. 19. ročník festivalu Jičín - město pohádky se konal pod záštitou České komise pro UNESCO a Rady Královéhradeckého kraje. Týdenní pohádkové veselí tradičně vrcholí v sobotu večer. Letos se mohli návštěvníci mimo jiné těšit například na skupinu NightWork. Největším lákadlem byl samozřejmě ohňostroj.  

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jitka Sochorová, Oldřich Havlíček, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme