Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Hasičské cvičení

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
11. 09. 2009
6. základní škola Svitavy se v úterý 8. září stala dějištěm taktického cvičení hasičů. Celá akce proběhla v dopoledních hodinách, kdy ve školních lavicích sedělo na 500 žáků. Cílem podobných cvičení je vyzkoušet hasičský zásah na místech se stíženými podmínkami. Jaká nehoda byla simulována?

Evakuace školy proběhla úspěšně během tří minut. Příjezd hasičů a záchranné služby na místo požáru trval 8 minut od vyhlášení poplachu. Samotná likvidace požáru byla úspěšně dokončena 25 minut od vyhlášení poplachu. U velkého zásahu jako byl tento se profesionální hasiči neobejdou bez pomoci jednotky dobrovolných hasičů.
Doporučujeme