Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Hasičské cvičení

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
11. 09. 2009
6. základní škola Svitavy se v úterý 8. září stala dějištěm taktického cvičení hasičů. Celá akce proběhla v dopoledních hodinách, kdy ve školních lavicích sedělo na 500 žáků. Cílem podobných cvičení je vyzkoušet hasičský zásah na místech se stíženými podmínkami. Jaká nehoda byla simulována?

Evakuace školy proběhla úspěšně během tří minut. Příjezd hasičů a záchranné služby na místo požáru trval 8 minut od vyhlášení poplachu. Samotná likvidace požáru byla úspěšně dokončena 25 minut od vyhlášení poplachu. U velkého zásahu jako byl tento se profesionální hasiči neobejdou bez pomoci jednotky dobrovolných hasičů.
Doporučujeme