Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - Den spolků a Podzvičinský voříšek

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
02. 09. 2009
Poslední srpnovou sobotu se ve Dvoře Králové n. L. konala zajímavá akce. V areálu psího útulku Nový Svět na Hrubých lukách proběhl Den spolků a Country paráda a již IV. ročník výstavy kříženců a psů bez PP.

Majitelé společně se svými pejsky soutěžili o titul Podzvičinský voříšek 2009 a zároveň se mohli zúčastnit dalších doprovodných soutěží s názvy Jaký pán, takový pes, Kamarádi - dítě a pes, Psí šikulka, Nejhezčí pes bez PP a Pes sympaťák. Návštěvníci měli možnost vidět například ukázky tance se psem, agility, dogfrisbee, sportovní kynologii, canisterapeutický koutek a vystoupení Libora a Bena, což je pes, který umí nejen počítat. Kdo se nechtěl nebo nemohl zúčastnit výstavy kříženců, mohl si poslechnout skupinu Big Band Dvorský, zhlédnout vystoupení Angeles Dance Group a ty nejmenší jistě potěšilo loutkové divadlo Klíček. Od 14 hodin začala Country paráda u příležitosti 40. výročí country kapely Wostruha. Hrály skupiny Phobos, Doklobouku, Pizizubky z Nového Texasu a samozřejmě Wostruha, která bude mít vzhledem ke svému jubileu koncert v listopadu ve Dvoře Králové. Po celý den probíhala prezentace spolků. Svou činnost ukázal například Český svaz chovatelů, Klub kaktusářů, Aeroklub Dvůr Králové nad Labem, Jezdecký oddíl, Kynologický klub Nový Svět a mnoho dalších.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jiří Erlebach, Jaroslav Svoboda, střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme