Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Penzion Sport bude mít nového majitele

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
27. 08. 2009
Na dubnovém zasedání zastupitelstva města Svitavy bylo schváleno uzavření smlouvy k budoucí kupní smlouvě, která řeší prodej budovy Penzionu Sport u svitavského koupaliště. Tu se město rozhodlo prodat především kvůli odložení realizace velkého projektu, který řešil rekonstrukci svitavského koupaliště a výstavbu relaxačního centra s ubytovacím zázemím. 

Budova včetně pozemku o výměře 431 metrů čtverečních by měla být prodána za 1 milion korun firmě Finex real a.s. Pardubice. Ta zde chce vybudovat tříhvězdičkový penzion, který by měl rozšířit ubytovací kapacity ve městě o zhruba 40 míst.

Prodej objektu však hodlá město uskutečnit až po jeho kolaudaci. Té bude předcházet zateplení budovy, rekonstrukce střechy, přestavba interiéru, výměna oken nebo stavba nového parkoviště.

Doporučujeme