Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

CHOTĚVICE - 8. Motosraz Kateřina

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
26. 08. 2009
Motoklub Černí jezdci pořádal od 21. do 23. srpna v Chotěvicích u Dvora Králové nad Labem 8. Motosraz Kateřina. Na motosraz se každoročně sjíždějí motorkáři nejen z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Letos jich bylo více než 800.

Pro milovníky jednostopých krásek byl v campu Svatá Kateřina připraven pestrý program. Přítomní se mohli zúčastnit soutěží, zhlédnout ohňostroj, nechyběly soutěže ani netradiční jízda na koních a velbloudech. Jedním z lákadel byla spanilá jízda. Zúčastnilo se jí téměř 500 motocyklů a odstartovala v sobotu v 11 h. v campu Sv. Kateřina. Odtud se skupina motorek vydala přes Chotěvice, Debrné, Mostek, Horní Brusnici, Chroustov, Miletín, Zdobín, Horní Dehtov a Lipnici do Dvora Králové nad Labem. Zde byla připravena malá přestávka, při níž předvedl svůj um motocyklový kaskadér Pavel Vik. Stuntridingu se věnuje devátým rokem, z toho pět let profesionálně. Po jeho vystoupení pokračovala spanilá jízda přes Huntířov a Kocléřov zpět na Kateřinu, kde se pokračovalo v zábavě. O večerní program se postaraly přítomné kapely a nechyběla ani módní přehlídka. V neděli se motorkáři plni nových zážitků rozjeli zpět do svých domovů.

Redaktor: Eva Pudlowská, kamera: Jiří Erlebach, střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme