Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PŘEDBOJ – První dechovkové rádio

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Rádio Dechovka - http://www.radiodechovka.cz
25. 08. 2009
Od 7. července hraje milovníkům dechové hudby a lidových písniček nová rozhlasová stanice Radio Dechovka. Příznivci tohoto žánru ji naladí na internetové adrese www.radiodechovka.cz

Radio Dechovka nabízí nepřetržitý 24 hodinový proud hudby. Ve všední dny je navíc program od 9 do 19 hodin moderovaný. Startu nové dechovkové stanice věnovala pozornost i řada českých médií. Pro Českou tiskovou kancelář se o Rádiu Dechovka například vyjádřil prezident Asociace provozovatelů soukromého vysílání Michal Zelenka. ČTK řekl, že si neumí představit, jak například důchodci, kteří tvoří posluchačskou základnu dechovky, brouzdají po internetu. „Velmi nás potěšilo, že dechovka má i v 21. století své věrné publikum a rozhodně nepatří do starého železa. Do studia nám chodí desítky milých e-mailů a ty jsou pro nás tím nejlepším důkazem, že i generace dříve narozených internetu rozumí a fandí“, řekla programová ředitelka rádia Veronika Culková. Rádio Dechovka nezůstalo jen u hraní písniček. Má i několik speciálních pořadů, například Dechovkové vzpomínání – v něm se posluchači svěřují o svých prvních láskách nebo zážitcích z mládí. V každodenní půlhodince pak zní Orchestrální melodie nebo naopak „košilaté“ písně Hospodské zábavy po 22. hodině, které jsou jen pro dospělé.
Doporučujeme