Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Fabrika jako účastník soutěže Stavba roku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS TV - http://www.comvision.cz
19. 08. 2009
Poté, co svitavská Fabrika získala zvláštní oceněnění v regionální soutěži Stavba roku 2008 Zlínského kraje, přihlásilo ji město do další soutěže, tentokrát už celostátní. V prvním kole 17. ročníku soutěže Stavba roku svitavské multifunkční centrum uspělo a postoupilo do užšího výběru. Kvůli podrobnější prohlídce přijela na konci července do Svitav hodnotící komise.

Veřejnou neanonymní soutěž Stavba Roku 2009 vyhlašuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v České republice, EKONOMIA, a.s. a časopis Stavitel.

Do soutěže mohou být přihlášeny jakékoliv stavby, podmínkou je pouze to aby stály na území České republiky. Porota se ustálila jako sedmičlenná, své zástupce nominují jednotliví vypisovatelé.

Doporučujeme