Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - 20 let Čertova Punku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
19. 08. 2009
Svitavské kapely proslavené za hranicemi regionu nebo dokonce republiky byste spočítali na prstech jedné ruky a Čertůf Punk je mezi nimi. Název a písně téhle punkové kapely zná už několikátá generace posluchačů a není to jen tak náhodou. Za 20 let existence odehrála na 400 koncertů u nás i v zahraničí a vydala 4 alba a 1 DVD. U příležitosti kulatého výročí zahrál 26. června 2009 Čertůf Punk a jeho hosté na svitavském náměstí Míru.


Na počátku 90. let sestava vypadala následovně: zpěv Fifi, basa Čabas, kytara Ludwig. Vlastního bubeníka Čertůf Punk v té době neměl, a tak si jej půjčoval od jiných skupin, což zároveň často znamenalo, že hostující bubeníci ani písničky moc neznali a někdy ani nevěděli, o co v punku jde. Nakonec se ale dočkali, na inzerát se ozval bubeník Samba, známý také jako Ovar, a skupina byla jeho příchodem kompletní. V nezměněném složení hrál Čertůf Punk dalších 17 let. V roce 2005 se s kapelou ze zdravotních důvodů rozloučil Fifi a pro další fungování hledali zbylí členové nového zpěváka. Našli ho v osobě Kočky ze skupiny Sněžná Slepota a po období sehrávání nastartoval Čertůf Punk novou éru v květnu 2006 - koncertem v hospodě U Rumpála ve Svitavách.

ČERTŮF PUNK vznikl prý z naléhavé potřeby sdělit světu svoje názory na prohnilost totalitního režimu a v tomto duchu se nesla i první demokazeta BORDEL V BORDELU. Písně potom nahráli v roce 1992 znovu, už v profesionálním studiu, pod názvem STEJNEJ BORDEL. Dva roky na to následovalo album No Future a v roce 1998 další, nazvané Fucking World. Zatím poslední oficiálně vydanou nahrávkou je živý záznam koncertu a DVD s koncertem doplněné archivními videozáznamy, vydané v roce 2004.

Doporučujeme