Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

POLIČKA - Rozšíření průmyslové zóny

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS TV - http://www.comvision.cz
19. 08. 2009
Město Polička realizuje od března letošního roku akci Rozšíření průmyslové zóny – 1. etapa. V této etapě budou vybudovány komunikace o celkové délce přes 500 metrů, které napojí území určené k rozšíření průmyslové zóny na silnici II/360. Napojení se bude nacházet mimo centrum města, čímž nedojde k většímu nárůstu intenzity dopravy ani ke zhoršení životního prostředí.

Podstatou rozšíření průmyslové zóny je nabídka nového území pro investice podnikatelského sektoru a vytvoření dalších pracovních míst pro obyvatele našeho regionu. Termín dokončení 1. etapy je říjen letošního roku.

Celkové náklady na akci činí 20,5 mil., přičemž realizace stavební části akce je oceněna na částku 18 milionů 700 tisíc korun včetně DPH. Devadesát procent z této částky bez DPH bude hrazeno z dotačního titulu Regionálního operačního programu NUTS 2 Severovýchod. Dodavatelem stavební části akce je společnost COLAS CZ, a.s. Praha. Partnerem investora na této akci je T.E.S. s.r.o. Polička.

Doporučujeme