Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Svatovavřinecká pouť a posvícení

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
17. 08. 2009
Víkend 15. a 16. srpna byl v Novém Bydžově nabitý kulturními akcemi. Co všechno mohli lidé za uplynulý víkend navštívit nám řekl místostarosta Nového Bydžova Bohumil Orel.
První ročník Bienále karikatury Novobydžovské usmívání měl vernisáž v sobotu 15. srpna v Jiráskově divadle. O hudební doprovod se postarala skupina SaxTet. Na úvod se slova ujal kurátor výstavy Jan Beneš, který projevil přání udělat z této akce tradici. Jménem města přivítal všechny přítomné místostarosta Bohumil Orel. Na závěr promluvil předseda České unie karikaturistů Břetislav Kovařík, který představil přítomné autory. Na Základní umělecké škole v Novém Bydžově v rámci poutě proběhla výstava prací žáků, učitelů i absolventů výtvarného oboru. Návštěvníci měli možnost vidět různé výtvarné techniky. Se svými žáky například vystavila své krásné práce i jedna z jejich učitelek - paní Miroslava Machová. Základní škola Karla IV. a SRPŠ při ZŠ pořádaly tradiční akci nazvanou Zahrada Josefa Verfla. Lidé měli při této příležitosti možnost navštívit chloubu školy, kterou je přírodovědné centrum. V chovatelském areálu v Novém Bydžově proběhla výstava kaktusů a zvířat. Místní klub kaktusářů a citrusářů Alberto Vojtěcha Friče vystavil kaktusy různých velikostí, sukulenty, fuchsie, ibišky a jiné rostliny. Zejména děti však lákala výstava holubů, králíků, okrasného ptactva a dalších zvířat. Výstava byla prodejní, a lidé měli opravdu z čeho vybírat, protože se tu představilo na 60 vystavovatelů. Na závěr sobotního dne proběhla pouťová rocková noc v kulturním klubu Mekka, při které se představily celkem čtyři kapely.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme