Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Sportoviště v Jičíně

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
13. 08. 2009
Město Jičín nabízí všem zájemcům o sport širokou škálu různého sportovního vyžití. Pod Sportovní zařízení města Jičín spadá několik venkovních i vnitřních sportovišť, Aqua centrum a samozřejmě ubytovací zařízení, tj. chata Homole, ubytovna Sport a ubytovna TJ. 

Největším venkovním sportovištěm je Městský stadion v Lipách, který nabízí dvě fotbalová hřiště, atletický ovál a další sektory - například pro volejbal, dále jsou zde tenisové kurty, víceúčelová hřiště, hřiště pro házenou a dětský koutek. Z externích venkovních sportovišť je pro návštěvníky k dispozici hřiště u III. ZŠ, u gymnázia, hřiště v Popovicích, zimní stadion a Skate park. Vnitřní sportoviště jsou dvě, komplex sportovního areálu v Lipách a dvě menší tělocvičny na IV. základní škole. Ve sportovním areálu může veřejnost využít sportovní halu, tělocvičnu, judo sál, zrcadlový sál pro areobik, hernu stolního tenisu, posilovnu a solárium. Turisty nejvíce navštěvované je Aqua centrum v Jičíně. Nabízí plavecký, skokanský a dětský bazén, brouzdaliště, tobogan, divokou řeku, whirlpooly, parní komoru, sauny, solárium i venkovní opalovací plochu. V Aqua centru mají nyní novou technologii na úpravu vody. Dříve se používaly zejména plynný chlor a ozon, nyní používají solný roztok. Návštěvníci oceňují vodu bez zápachu chlóru, a také již nemají podrážděné oči a pokožku. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme