Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Certifikační audit k normám ISO na MěÚ Litomyšl

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
13. 08. 2009
V uplynulých dnech se na Městském úřadu v Litomyšli pohybovali auditoři zkoumající, zda úřad splní podmínky pro zavedení norem ISO. Certifikační audit obsahuje kontrolu služeb, které úřad poskytuje jak občanům, tak zastupitelům. To, že se bude úřad certifikovat, schválila Rada města Litomyšle svým usnesením před dvěma lety. Jedná se o dvě mezinárodně uznávané normy.

Přípravy aplikací norem obsahovaly také ekonomické prověření procesů vykonávaných na MěÚ se snahou snížit mandatorní výdaje, zejména  mzdové náklady. Podle tajemníka úřadu se to podařilo a předpokládá se, že jen na mzdách se ke konci roku 2010 uspoří zhruba 2 milióny Kč.

Doporučujeme