Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Křížem krážem prázdninami

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
27. 07. 2009
Od 7. července až do 27. srpna v Litomyšli opět probíhá úspěšný projekt Křížem krážem prázdninami. Jedná se o program pro děti první až páté třídy i děti předškoláky. Organizátoři se snaží o různorodost a plány  mohou upravovat podle potřeby. Když se například ujistili, že ve středu 22. července má být hezky, vyrazili s dětmi k rozhledně na Andrlově Chlumu.


Projekt Křížem krážem prázdninami funguje v Litomyšli šestý rok. Dítě se může přihlásit třeba jen na jeden den a podle toho, zda se mu tam líbí, může docházet dál. Děti zde podobně jako na táboře poznají další kamarády a prožijí zajímavě volný čas. Aktivity jsou směřovány převážně ven, v programu se objevuje plovárna, bowling, různé hry po městě a pochopitelně pobyt v přírodě.
Doporučujeme