Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Pozvánka do Jičína

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
24. 07. 2009
Období prázdnin a dovolených vybízí k návštěvě zajímavých míst. Město Jičín mezi taková místa rozhodně patří. Turisté mohou zavítat například do historické Valdštejnské lodžie. O programu pořádaném v lodžii nám řekl ředitel Kulturních zařízení města Jičína Pavel Nožička. 

Kastelán Valdštejnské lodžie Petr Kábrt nám přiblížil výstavu, která je aktuálně k vidění a potrvá do konce července. Jedná se o výstavu obrazů Jiřího Vavřiny. Zároveň nám řekl o připravované výstavě obrazů, jejichž autorem je Petr Homolka. Další historickou památkou hodnou pozornosti je jičínská synagoga, která v posledních letech prošla nákladnou rekonstrukcí. O kulturních akcí, které se chystají v synagoze, nám řekla její správkyně Jindřiška Kracíková. V Jičíně určitě také stojí za to navštívit Regionální muzeum a galerii. Sídlí přímo v jičínském zámku a přijdou si zde na své jak dospělí, tak i děti. Ředitel muzea Jaromír Gottlieb nám přiblížil, co je tu pro návštěvníky připravené. Zajímavostí jsou noční prohlídky, které muzeum chystá na srpen. V těchto dnech probíhá v galerii jičínského zámku výstava s názvem Z VÝLETU a potrvá do 4. října. Výstavu nám představila autorka Radka Mizerová, která na výstavě pracovala společně se svým manželem Robertem Smolíkem. Starosta města Martin Puš nám řekl, na co dalšího může Jičín nalákat turisty. Jedná se především o akci Jičín - město pohádky a o Valdštejnské slavnosti, které se budou konat v květnu příštího roku. Město Jičín určitě stojí za Vaši návštěvu, má co nabídnout milovníkům historie i kultury. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme