Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Pozvánka do Jičína

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
24. 07. 2009
Období prázdnin a dovolených vybízí k návštěvě zajímavých míst. Město Jičín mezi taková místa rozhodně patří. Turisté mohou zavítat například do historické Valdštejnské lodžie. O programu pořádaném v lodžii nám řekl ředitel Kulturních zařízení města Jičína Pavel Nožička. 

Kastelán Valdštejnské lodžie Petr Kábrt nám přiblížil výstavu, která je aktuálně k vidění a potrvá do konce července. Jedná se o výstavu obrazů Jiřího Vavřiny. Zároveň nám řekl o připravované výstavě obrazů, jejichž autorem je Petr Homolka. Další historickou památkou hodnou pozornosti je jičínská synagoga, která v posledních letech prošla nákladnou rekonstrukcí. O kulturních akcí, které se chystají v synagoze, nám řekla její správkyně Jindřiška Kracíková. V Jičíně určitě také stojí za to navštívit Regionální muzeum a galerii. Sídlí přímo v jičínském zámku a přijdou si zde na své jak dospělí, tak i děti. Ředitel muzea Jaromír Gottlieb nám přiblížil, co je tu pro návštěvníky připravené. Zajímavostí jsou noční prohlídky, které muzeum chystá na srpen. V těchto dnech probíhá v galerii jičínského zámku výstava s názvem Z VÝLETU a potrvá do 4. října. Výstavu nám představila autorka Radka Mizerová, která na výstavě pracovala společně se svým manželem Robertem Smolíkem. Starosta města Martin Puš nám řekl, na co dalšího může Jičín nalákat turisty. Jedná se především o akci Jičín - město pohádky a o Valdštejnské slavnosti, které se budou konat v květnu příštího roku. Město Jičín určitě stojí za Vaši návštěvu, má co nabídnout milovníkům historie i kultury. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme