Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Představení návrhu koncepce zdravotnictví Pardubického kraje

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS TV - http://www.comvision.cz
21. 07. 2009
2. července představil hejtman Radko Martínek návrh koncepce zdravotnictví Pardubického kraje v letech 2009 – 2012. O nutnosti vytvořit novou koncepci hovořil už od svého zvolení na podzim minulého roku a zároveň s tím se objevily i první úvahy o případném sloučení Svitavské a Litomyšlské nemocnice. Hejtman také pověřil ředitele obou nemocnic, aby se touto možností zabývali.Od začátku roku 2009 se odehrálo několik jednání jak ve Svitavách tak v Litomyšli. Ředitel Litomyšlské nemocnice dokonce pozval přímo do nemocničního areálu své kolegy z městského zastupitelstva. Protože se ze slučování nemocnic stalo poměrně kontroverzní téma, požádali jsme hejtmana Pardubického kraje o vyjádření ještě před jeho odjezdem na dovolenou.

Obyvatele regionu však z krajské koncepce zdravotnictví zajímají hlavně obě velké nemocnice bývalého svitavského okresu. Z prohlášení ředitelů vyplývá, že ve Svitavách jsou spojení nakloněni více, kdežto v Litomyšli je vnímáno zatím spíše opatrně až negativně. Shoda panuje například v názorech na ekonomickou výhodnost jednotného systému dokumentace.Doporučujeme