Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Představení návrhu koncepce zdravotnictví Pardubického kraje

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS TV - http://www.comvision.cz
21. 07. 2009
2. července představil hejtman Radko Martínek návrh koncepce zdravotnictví Pardubického kraje v letech 2009 – 2012. O nutnosti vytvořit novou koncepci hovořil už od svého zvolení na podzim minulého roku a zároveň s tím se objevily i první úvahy o případném sloučení Svitavské a Litomyšlské nemocnice. Hejtman také pověřil ředitele obou nemocnic, aby se touto možností zabývali.Od začátku roku 2009 se odehrálo několik jednání jak ve Svitavách tak v Litomyšli. Ředitel Litomyšlské nemocnice dokonce pozval přímo do nemocničního areálu své kolegy z městského zastupitelstva. Protože se ze slučování nemocnic stalo poměrně kontroverzní téma, požádali jsme hejtmana Pardubického kraje o vyjádření ještě před jeho odjezdem na dovolenou.

Obyvatele regionu však z krajské koncepce zdravotnictví zajímají hlavně obě velké nemocnice bývalého svitavského okresu. Z prohlášení ředitelů vyplývá, že ve Svitavách jsou spojení nakloněni více, kdežto v Litomyšli je vnímáno zatím spíše opatrně až negativně. Shoda panuje například v názorech na ekonomickou výhodnost jednotného systému dokumentace.Doporučujeme