Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN - Festival „Mezi patry“ na Valdické bráně

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
17. 07. 2009
Ve středu 15. července se na Valdické bráně sešli příznivci dobrého divadla. Na programu byly dvě aktovky „Zločin a trest“ a „Fotografie“ od ruského autora Michaila Michailoviče Zoščenka. Představení nastudovali, pod vedením režiséra Jiřího Wildy, členové Závěsného divadla.

Hra byla součástí festivalu „Mezi patry“, který probíhá od 26. června do 31. července a pořádá jej agentura „Nahoru-dolů“ a Závěsné divadlo. Letošní ročník obsahuje zejména hry Harolda Pintera, Michaila Michailoviče Zoščenka, dále také vernisáž výstavy, 2 koncerty, výlet a filmovou produkci. Oblíbenost festivalu dokládá velký zájem diváků. Festival také podpořilo Město Jičín svým grantem. Během přestávky se podával výborný boršč, který byl v ceně vstupného. Na závěr zbývá už jen dodat, že výtěžek ze vstupného bude věnován na pomoc oblastem postiženým povodněmi – na konto nadace Člověk v tísni.

Komentář: Jiří Máslo, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme