Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - Pardubický kraj financuje zateplení škol

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS TV - http://www.comvision.cz
08. 07. 2009
26. června se po pěti měsících práce objevily na dvou školách v Moravské Třebové pamětní desky. Ne na počest významných osobností, ale proto, aby připomněly, kdy a jak školy dostaly nové energetické parametry.

Zřizovatelem Speciální základní školy a praktické školy, před kterou se odehrála malá slavnost, je Pardubický kraj, totéž platí o druhé - Integrované střední škole Moravská Třebová. Jak připomněla radní Jana Pernicová, obdržela obě vzdělávací zařízení dohromady přes 11 miliónů korun na zateplení. Žádost o dotaci ze strukturálních fondů Evropské unie úspěšně podal Pardubický kraj.

Integrovanou střední školu v Moravské Třebové tvoří pět propojených budou, částečně zateplených už dříve, nyní se tedy pokračovalo zadními trakty tří z nich. Zde stálo zateplení a výměna oken šest a půl miliónu korun.

Z dotací evropské unie kraj podobným způsobem jako v Moravské Třebové opraví ještě dalších 10 škol z těch, které zřizuje. Evropské dotace pokryjí 85% z celkových uznatelných nákladů, 5%ty přispívá Státní fond životního prostředí a 10% hradí kraj ze svého rozpočtu. V současné době se čeká na vypsání další výzvy a kraj už chystá nové projekty.

Doporučujeme