Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD - Strašidelná Bažantnice

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
29. 06. 2009
V sobotu 27. června mohly děti společně s rodiči znovu navštívit strašidelný les u Lázní Bělohrad. Hned na začátku se děti pozdravily a vyfotografovaly s pohádkovými postavami. Co je to vlastně Strašidelná Bažantnice, nám řekla tajemnice Městského úřadu Lázně Bělohrad Jitka Košťálová.

Čím více se postupovalo do nitra lesa, tím více narůstala v dětech zvědavost z toho, jakou další postavu uvidí. Potkat tak mohly například Pipi Dlouhou Punčochu s piráty, kteří vozili děti na loďce. Ze setkání s čarodějnicemi nebo s krtkem byli ti nejmenší nadšení. Ale poté, je už nápis upozornil na to, že vstupují do strašidelného lesa. Aby pořadatelé dostáli svým slovům, hned za zmiňovanou cedulí byly vykopané hroby. Tohle děti pořád ještě braly jako legraci, ovšem jen do chvíle, než musely projít peklem se strašícími čerty. Při putování lesem návštěvníky přepadávali loupežníci a ještě si při tom stihli opéct kuře. Prostě vše bylo téměř jako z reálu, z časů kdy loupežníci opravdu loupili po lesích. Všechny masky byly dokonalé, dotažené do úplných detailů. Děti se mohly zasmát i bát a určitě jim takováto procházka lesem utkvěla v paměti. Loňský ročník navštívilo odhadem 1500 lidí, na ten letošní se přišlo podívat o poznání více rodičů a hlavně dětí. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme