Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (721 hl.)
 
1x za týden (291 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (329 hl.)
 
1x za měsíc (310 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (334 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1985
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD - Strašidelná Bažantnice

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
29. 06. 2009
V sobotu 27. června mohly děti společně s rodiči znovu navštívit strašidelný les u Lázní Bělohrad. Hned na začátku se děti pozdravily a vyfotografovaly s pohádkovými postavami. Co je to vlastně Strašidelná Bažantnice, nám řekla tajemnice Městského úřadu Lázně Bělohrad Jitka Košťálová.

Čím více se postupovalo do nitra lesa, tím více narůstala v dětech zvědavost z toho, jakou další postavu uvidí. Potkat tak mohly například Pipi Dlouhou Punčochu s piráty, kteří vozili děti na loďce. Ze setkání s čarodějnicemi nebo s krtkem byli ti nejmenší nadšení. Ale poté, je už nápis upozornil na to, že vstupují do strašidelného lesa. Aby pořadatelé dostáli svým slovům, hned za zmiňovanou cedulí byly vykopané hroby. Tohle děti pořád ještě braly jako legraci, ovšem jen do chvíle, než musely projít peklem se strašícími čerty. Při putování lesem návštěvníky přepadávali loupežníci a ještě si při tom stihli opéct kuře. Prostě vše bylo téměř jako z reálu, z časů kdy loupežníci opravdu loupili po lesích. Všechny masky byly dokonalé, dotažené do úplných detailů. Děti se mohly zasmát i bát a určitě jim takováto procházka lesem utkvěla v paměti. Loňský ročník navštívilo odhadem 1500 lidí, na ten letošní se přišlo podívat o poznání více rodičů a hlavně dětí. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme