Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

HOŘICE - Slavnostní otevření nového školního hřiště

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Hořice - http://www.horice.org
29. 06. 2009
V Hořicích se 29. června otevíralo nové školní hřiště Gymnázia a Střední odborné školy. Před sportovní halou byla slavnostně přestřižena páska a následně se odhalila pamětní deska zhotovená k této události. Všichni přítomní se potom přesunuli na nové hřiště, kde promluvil ředitel školy Josef Lindauer a všechny srdečně přivítal. 

Mezi hosty byli například zástupci města, poslanec Zdeněk Lhota, zástupci z Centra evropského projektování a zástupci firmy Linhart. Právě tato firma nové školní hřiště vybudovala. O kulturní vystoupení se na úvod postaraly mažoretky z Domu dětí a mládeže z Hořic. Následovalo vystoupení kadetů z Fit Studia Aerobiku Jany Boučkové ze Železného Brodu. Poté k návštěvníkům promluvil starosta Ivan Doležal, který hřišti popřál, aby se na něm odchoval nový Šebrle nebo Špotáková. Poslanec Zdeněk Lhota pohovořil o dlouhé cestě, která předcházela tomu, než se zde hřiště vybudovalo. Dar řediteli školy předali zástupci ze spřáteleného gymnázia z Německa. Z Domu dětí a mládeže z Hořic vystoupily nejmladší roztleskávačky a za své vystoupení sklidily zasloužený potlesk. Vystřídaly je freestyle mažoretky Poupata z Hořic. Aby se hřiště dostatečně vyzkoušelo, měli V.I.P. hosté možnost zasoutěžit si se studenty gymnázia ve čtyřech disciplínách. Střílením na bránu se začalo, následoval hod na koš a střílení po kuželech. Poslední disciplínou byla štafeta. Jednalo se spíše o chůzi, ale pokaždé jinak. Vítězné družstvo studentů dokázalo, že toto hřiště je opravdu určené pro ně a pro ostatní žáky. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme