Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Smetanova výtvarná Litomyšl 2009

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
29. 06. 2009
Letošní, v pořadí pátý ročník Smetanovy výtvarné Litomyšle nabízí opět bohatý program v několika výstavách. Například Galerie Zdeněk Sklenář nabízí úžasnou kolekci obrazů Josefa Čapka.

Dalším, jistě úspěšným velikánem výtvarného umění, tentokrát spjatým s Litomyšlí, je Josef Váchal. V rámci Smetanovy výtvarné Litomyšle jsou teď  v Portmoneu vystaveny jeho ilustrace ke knize Faust. Každý rok se snaží operní festival nabízet opery či symfonie Bedřicha Smetany, letos poprvé se tento velikán dostal i do  nabídky Smetanovy výtvarné Litomyšle. Do 31. října jsou v rodném bytě Bedřicha Smetany vystaveny obrázky, které představí hudebního skladatele překvapivě v roli  malíře.
Doporučujeme