Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Národní soutěž a výstava amatérské fotografie 2009

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
17. 06. 2009
Sál Ottendorferova domu ve Svitavách hostil 16. května slavnostní vyhlášení výsledků 29. ročníku Národní soutěže amatérské fotografie. Členové poroty tentokrát vybírali z více než 1100 soutěžních snímků od 138 autorů a 12 kolektivů a podle jejich slov je letošní kolekce fotek silnější než vloni.

Organizačně se na soutěží podíleli Národní informační a poradenské středisko pro kulturu, útvar ARTAMA, Středisko kulturních služeb Svitavy za spolupráce Městského muzea a galerie, Svaz českých fotografů, Středisko amatérské kultury Impuls Hradec Králové a Společnost přátel fotografie. Soutěž každoročně podporuje také Ministerstvo kultury České republiky. Souběžně s vyhlášením výsledků byla zahájena výstava oceněných snímků v Městském muzeu a galerii. Vystavené fotografie si zde můžete prohlédnout do 13. června, pak bude výstava putovat po celé republice a zavítá i na Slovensko.
Doporučujeme