Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - 31. ročník Celostátní přehlídky SOČ

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 06. 2009
V pátek 12. června bylo v Hankově domě slavnostně zahájeno finále 31. ročníku Celostátní přehlídky Středoškolské odborné činnosti, ve které studenti středních škol z celé České republiky soutěžili v 18 různých oborech. Celou soutěžní akci, při které zde bylo ubytováno 342 soutěžících studentů a stovka porotců, organizačně zajišťovala Střední škola informatiky a služeb

Slavnostní akt doprovázel akordeonový orchestr Safari z Hradce Králové. Při této příležitosti byla slavnostně otevřena i nově vybudovaná aula Střední školy informatiky a služeb, ve které následně proběhl koncert Petra Spáleného. V sobotu 13. června proběhly v budově školy před porotami obhajoby soutěžních prací, při kterých studenti odpovídali na doplňující dotazy členů poroty i přihlížejících studentů. Na závěr dne se uskutečnil společenský večer s taneční zábavou - v Hankově domě pro porotce a v nové aule školy pro studenty. Před slavnostním oceněním vítězů, které se konalo v neděli 14. června, vystoupil pěvecký sbor Boni Pueri. Následovalo předávání cen studentům, kteří se umístili ve svých oborech na prvním až třetím místě. Podrobné výsledky najdete na internetových stránkách www.soc.cz. Záštitu nad touto akcí převzali prezident České republiky Václav Klaus, hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc a Edita Vaňková, starostka Dvora Králové nad Labem. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jiří Erlebach, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme