Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - 31. ročník Celostátní přehlídky SOČ

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
16. 06. 2009
V pátek 12. června bylo v Hankově domě slavnostně zahájeno finále 31. ročníku Celostátní přehlídky Středoškolské odborné činnosti, ve které studenti středních škol z celé České republiky soutěžili v 18 různých oborech. Celou soutěžní akci, při které zde bylo ubytováno 342 soutěžících studentů a stovka porotců, organizačně zajišťovala Střední škola informatiky a služeb

Slavnostní akt doprovázel akordeonový orchestr Safari z Hradce Králové. Při této příležitosti byla slavnostně otevřena i nově vybudovaná aula Střední školy informatiky a služeb, ve které následně proběhl koncert Petra Spáleného. V sobotu 13. června proběhly v budově školy před porotami obhajoby soutěžních prací, při kterých studenti odpovídali na doplňující dotazy členů poroty i přihlížejících studentů. Na závěr dne se uskutečnil společenský večer s taneční zábavou - v Hankově domě pro porotce a v nové aule školy pro studenty. Před slavnostním oceněním vítězů, které se konalo v neděli 14. června, vystoupil pěvecký sbor Boni Pueri. Následovalo předávání cen studentům, kteří se umístili ve svých oborech na prvním až třetím místě. Podrobné výsledky najdete na internetových stránkách www.soc.cz. Záštitu nad touto akcí převzali prezident České republiky Václav Klaus, hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc a Edita Vaňková, starostka Dvora Králové nad Labem. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jiří Erlebach, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme