Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD - Hasičská soutěž ve Hřídelci

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
15. 06. 2009
V sobotu 13. června se ve Hřídelci konala okrsková soutěž hasičů. Nejprve proběhl slavnostní nástup všech účastníků. Poté proběhlo rozlosování týmů a soutěž se mohla naplno rozběhnout. Soutěžilo se ve štafetě a v požárním útoku. 

Soutěže se zúčastnilo 7 družstev mužů, 4 družstva žen a jedno družstvo dětí. Hasiči soutěžili s plným nasazením za své obce. Těmi byly Lázně Bělohrad, Lány, Hřídelec, Horní Nová Ves, Prostřední Nová Ves a Dolní Nová Ves. Při štafetě soutěžili vždy 4 členové z týmu. Muži a ženy soutěžili se stejnými podmínkami, jen u druhé štafety byl rozdíl. Zatímco ženy přeskakovaly přes překážku, muži měli za úkol překonat umělou stěnu. Při požárním útoku se jako první postavily na start děti. Zasloužily si právem obdiv přihlížejících a nejdéle trvající potlesk. Všechny disciplíny byly samozřejmě na čas, který se v konečném výsledku sečetl a družstva s nejkratším časem vyhrála. V kategorii muži obsadilo první místo družstvo hasičů Lázně Bělohrad 1. Na druhém místě skončily Lány a třetí místo patřilo Prostřední Nové Vsi. První místo v kategorii žen si odneslo družstvo Lázně Bělohrad, za nimi na druhém místě skončily ženy z Hřídelce a třetí místo patřilo Horní Nové Vsi. Sbor dobrovolných hasičů okrsek č. 16 Lázně Bělohrad má přibližně 300 členů. Svědčí to o tom, že jsou stále lidé, kteří mají zájem stát se dobrovolným hasičem. 


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme