Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – 50 let SOU

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
13. 06. 2009
50 let od svého vzniku slaví Střední odborné učiliště v Lázních Bělohradě. Oslava pro zaměstnance školy a pozvané hosty proběhla v pátek 12. června, široká veřejnost, bývalí žáci a učitelé mohli přijít v sobotu 13. června. Po oba dny byla k dispozici výstava z historie Středního odborného učiliště. Návštěvníci si také mohli prohlédnout prostory školy.

Při slavnostním zahájení se první ujal slova ředitel učiliště Pavel Petr, který přivítal jménem celé školy všechny přítomné. Poté předal slovo paní Boženě Borůvkové, která byla jako zaměstnankyně u začátků učiliště. Promluvil také bývalý ředitel z let 1981 až 2002 Jiří Helinger, jenž zavzpomínal na dobu, kdy přišel do školy. Následně se slova ujal starosta města Pavel Šubr. Ten pohovořil o spolupráci města se školou a o rekonstrukci zámku. Na závěr k přítomným promluvil radní pro školství Jiří Nosek. Škola prošla mnoha důležitými mezníky. Například v roce 1980 byla slavnostně otevřena nová budova školy, na jejíž stavbě se podíleli samotní žáci. Za 50 let je toho na vzpomínání opravdu hodně, návštěvníci tak mohli učinit na nádvoří zámku, kde bylo připraveno pohoštění.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme