Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - První vrchol oslav 750 let od povýšení Litomyšle na město

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
11. 06. 2009
27. července roku 1259 udělil Přemysl Otakar II. Litomyšli městská práva. Letos od té doby uplynulo přesně 750 let a po celý rok 2009 se zde slaví. Prvním vrcholem oslav se stala poslední květnová sobota v duchu motta Proč bychom se netěšili...aneb oslavte s námi velký příběh malého města. Hlavní program v sobotu 30. května začal ve tři hodiny odpoledne představením divadelního souboru z partnerského města Levoča.

Zajímavou novinkou byl pokus o navození atmosféry jakéhosi sousedského hodování. Kdy občané města nemusí být odkázáni jen na nabídku stánků s občerstvením, ale mohou prostě přinést něco z vlastní kuchyně a nabídnout přátelům. Zatímco sousedské hodování potřebuje asi delší dobu, než si občané zvyknou, záměr dostat muzikanty mezi lidi, vyšel dokonale. Například Fanfare Transylvania nadchla posluchače tak, že za ní pak poslušně chodili skoro jako uhranutí.
Doporučujeme