Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - První vrchol oslav 750 let od povýšení Litomyšle na město

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
11. 06. 2009
27. července roku 1259 udělil Přemysl Otakar II. Litomyšli městská práva. Letos od té doby uplynulo přesně 750 let a po celý rok 2009 se zde slaví. Prvním vrcholem oslav se stala poslední květnová sobota v duchu motta Proč bychom se netěšili...aneb oslavte s námi velký příběh malého města. Hlavní program v sobotu 30. května začal ve tři hodiny odpoledne představením divadelního souboru z partnerského města Levoča.

Zajímavou novinkou byl pokus o navození atmosféry jakéhosi sousedského hodování. Kdy občané města nemusí být odkázáni jen na nabídku stánků s občerstvením, ale mohou prostě přinést něco z vlastní kuchyně a nabídnout přátelům. Zatímco sousedské hodování potřebuje asi delší dobu, než si občané zvyknou, záměr dostat muzikanty mezi lidi, vyšel dokonale. Například Fanfare Transylvania nadchla posluchače tak, že za ní pak poslušně chodili skoro jako uhranutí.
Doporučujeme