Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Nové rodinné domky ve Vendolí

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
08. 06. 2009
V horní části obce Vendolí u Svitav právě nyní probíhají přípravné práce pro výstavbu 12 rodinných domů. Obec počítá se dvěma bloky dvoupodlažních řadových domů s obytnou plochou 100 m2 a členěním 4 + kuchyňský kout.

Předpokládaná cena jednoho domu je 2.250.000 ,- korun včetně DPH a pozemku pod domem, který je ve vlastnictví obce. Dokonce bude možno dodatečně si přikoupit další část pozemku pro zahradu. Před každým domem bude také vyhrazené parkoviště.

K výhodám této lokality patří kromě přírodního charakteru také jižní svahování. Slunce zde svítí po celý den. V případě dostatečného množství zájemců se začne stavět už v letních měsících tohoto roku a první nájemníci by se mohli stěhovat ještě před Vánocemi. Pro bližší informace se obraťte přímo na obecní úřad ve Vendolí.

Doporučujeme