Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Nové rodinné domky ve Vendolí

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
08. 06. 2009
V horní části obce Vendolí u Svitav právě nyní probíhají přípravné práce pro výstavbu 12 rodinných domů. Obec počítá se dvěma bloky dvoupodlažních řadových domů s obytnou plochou 100 m2 a členěním 4 + kuchyňský kout.

Předpokládaná cena jednoho domu je 2.250.000 ,- korun včetně DPH a pozemku pod domem, který je ve vlastnictví obce. Dokonce bude možno dodatečně si přikoupit další část pozemku pro zahradu. Před každým domem bude také vyhrazené parkoviště.

K výhodám této lokality patří kromě přírodního charakteru také jižní svahování. Slunce zde svítí po celý den. V případě dostatečného množství zájemců se začne stavět už v letních měsících tohoto roku a první nájemníci by se mohli stěhovat ještě před Vánocemi. Pro bližší informace se obraťte přímo na obecní úřad ve Vendolí.

Doporučujeme