Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Úklid černé skládky

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
08. 06. 2009
5. základní škola ve Svitavách se v tomto školním roce zapojila do mezinárodního projektu Ekoškola. Tohoto projektu se po celém světě účastní na 38 zemí. Z celkového počtu zhruba 20 tisíc škol je více než 160 českých.

V rámci tohoto projektu, Dne Země, a stejnojmenné akce, kterou 5. základní škola každoročně pořádá, proběhl na konci dubna úklid v okolí svitavských rybníků. Naše kamera zachytila žáky šesté třídy při úklidu na ulici Gorkého.

Město Svitavy podobné akce podporuje. Školám poskytuje finanční podporu na nákup pytlů na odpadky a ochranných rukavic. Odvoz odpadu zajistila svitavská firma Liko. Kvůli velkému množství starých pneumatik musel ke skládce přijet ještě další nákladní vůz. Pneumatiky se totiž likvidují jiným způsobem než běžný odpad.


Doporučujeme