Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Úklid černé skládky

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
08. 06. 2009
5. základní škola ve Svitavách se v tomto školním roce zapojila do mezinárodního projektu Ekoškola. Tohoto projektu se po celém světě účastní na 38 zemí. Z celkového počtu zhruba 20 tisíc škol je více než 160 českých.

V rámci tohoto projektu, Dne Země, a stejnojmenné akce, kterou 5. základní škola každoročně pořádá, proběhl na konci dubna úklid v okolí svitavských rybníků. Naše kamera zachytila žáky šesté třídy při úklidu na ulici Gorkého.

Město Svitavy podobné akce podporuje. Školám poskytuje finanční podporu na nákup pytlů na odpadky a ochranných rukavic. Odvoz odpadu zajistila svitavská firma Liko. Kvůli velkému množství starých pneumatik musel ke skládce přijet ještě další nákladní vůz. Pneumatiky se totiž likvidují jiným způsobem než běžný odpad.


Doporučujeme