Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 120 let od založení řemeslnické školy

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
06. 06. 2009
V letošním roce si své jubileum nepřipomíná jen město Litomyšl, ale i jiné místní instituce. Například Vyšší odborná škola a Střední odborná škola technická v Litomyšli letos oslaví úctyhodných 120 let trvání. Od pátku 15. do neděle 17. května přichystala škola ve svých útrobách rozsáhlou výstavu. Předcházelo jí slavnostní zahájení ve Smetanově domě. Kde se konalo velké setkání absolventů a zaměstnanců školy a pozvaných hostů.


Rozsáhlá výstava zahrnula i zajímavou a chronologicky uspořádanou expozici československých motocyklů. Že se výstava nesoustředila na množství, ale na kvalitu, svědčí i další vystavovaná rarita. Tou se stala unikátní karoserie vozu, jichž bylo vyrobeno jen několik kusů.
Doporučujeme