Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (393 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2300
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD - Slavnostní otevření lázeňské sezóny

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
25. 05. 2009
V sobotu 23. května proběhlo otevření 125. lázeňské sezóny v Lázních Bělohrad. Slavnost se konala v areálu Anenských slatinných lázní. Celou akci zahájila zakladatelka lázní hraběnka Anna z Asseburgu s doprovodem služebnictva v podání divadelního souboru Erben Miletín. Hosty přivítal starosta města Pavel Šubr, ředitel lázní Radim Kalfus a poslanec Zdeněk Lhota.

Kulturní program trval po celý den. Jmenujme například vystoupení souborů Hořeňák a Hořeňáček, umění s lasem předvedla Miss Cecílie a hlavně nejmenší potěšil kouzelník Pepino. Veteran Car Club Jičín vystavil několik historických automobilů a motocyklů pro potěšení návštěvníků. Připraveny byly hry a soutěže pro děti. Lidé mohli využít projížďky kočárem a k dispozici byly i prodejní trhy. Zahradnická škola Kopidlno si pro tuto slavnost připravila ukázky aranžování květin. V pavilonu Grand proběhla vernisáž obrazů a drahých kamenů Vojtěcha Záveského. V úvodu na housle zahrála jeho dcera Kateřina Záveská, poté proběhl slavnostní přípitek a vernisáž tímto byla zahájená. Během dne proběhl tradiční turnaj v minigolfu určený pro všechny generace. Absolutním vítězem se stal Tomáš Novotný, který si odnesl sladkou odměnu. V areálu Bažantnice se opět hrál tenisový turnaj PURO - KLIMA OPEN 2009 za účasti známých osobností. Večer se konal koncert generací s názvem "Jaro se otevírá”, jenž byl příjemnou tečkou za slavnostním dnem. 


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, Hana Kozlová, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme