Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD - Slavnostní otevření lázeňské sezóny

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
25. 05. 2009
V sobotu 23. května proběhlo otevření 125. lázeňské sezóny v Lázních Bělohrad. Slavnost se konala v areálu Anenských slatinných lázní. Celou akci zahájila zakladatelka lázní hraběnka Anna z Asseburgu s doprovodem služebnictva v podání divadelního souboru Erben Miletín. Hosty přivítal starosta města Pavel Šubr, ředitel lázní Radim Kalfus a poslanec Zdeněk Lhota.

Kulturní program trval po celý den. Jmenujme například vystoupení souborů Hořeňák a Hořeňáček, umění s lasem předvedla Miss Cecílie a hlavně nejmenší potěšil kouzelník Pepino. Veteran Car Club Jičín vystavil několik historických automobilů a motocyklů pro potěšení návštěvníků. Připraveny byly hry a soutěže pro děti. Lidé mohli využít projížďky kočárem a k dispozici byly i prodejní trhy. Zahradnická škola Kopidlno si pro tuto slavnost připravila ukázky aranžování květin. V pavilonu Grand proběhla vernisáž obrazů a drahých kamenů Vojtěcha Záveského. V úvodu na housle zahrála jeho dcera Kateřina Záveská, poté proběhl slavnostní přípitek a vernisáž tímto byla zahájená. Během dne proběhl tradiční turnaj v minigolfu určený pro všechny generace. Absolutním vítězem se stal Tomáš Novotný, který si odnesl sladkou odměnu. V areálu Bažantnice se opět hrál tenisový turnaj PURO - KLIMA OPEN 2009 za účasti známých osobností. Večer se konal koncert generací s názvem "Jaro se otevírá”, jenž byl příjemnou tečkou za slavnostním dnem. 


Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, Hana Kozlová, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme