Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Koncert zpěvačky Lucie Bílé ve Fabrice

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
21. 05. 2009
Na konci dubna vystoupila ve Fabrice Svitavy absolutně nejpopulárnější česká zpěvačka Lucie Bílá. Její výsadní postavení v rámci české scény dokládá mimo jiné účinkování v televizi, filmu, muzikálech či sbírka ocenění v řadě anket. Například první místo v anketě Zlatý Slavík obsadila hned jedenáctkrát, zlato v anketě TýTý si odnesla dokonce dvanáctkrát. Mimo to je držitelkou několika cen Gramy a také ceny Thálie za muzikál Johanka z Arku.

Její písně jako „Ave Maria" „Láska je láska", „Trouba" „Miluji tě", se kterými úspěšně dobyla žebříčky tuzemských hitparád, zná téměř každý. Velký podíl na těchto úspěších lze připsat dlouholeté tvůrčí spolupráci s autorskou dvojicí Ondřej Soukup/Gábina Osvaldová, stejně jako jevištnímu „partnerství" s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem. S ním a jeho skupinou v rámci jarního turné vystoupila také ve Svitavách.

Za svůj největší dosavadní úspěch Lucie považuje dvě vystoupení na hudebním festivalu Pražské jaro 98. Podařilo se jí to jako první popové zpěvačce v historii. V oblasti vážné hudby spolupracuje s předními českými symfonickými orchestry, světovými sólisty a dirigenty. 

Během své 17.leté kariéry natočila Lucie Bílá už 12 alb včetně několika výběrů, záznamu z vystoupení v pražské Lucerně a soundtracku k muzikálu Carmen, kde ztvárnila hlavní roli. Carmen však zdaleka není jediným slavným muzikálem, kde jste mohli Lucii vidět. Už v roce 1992 se objevila v Bídnících, dále např. v Draculovi, Krysaři, Excaliburu nebo nedávno v Němcové, muzikálu o naší nejslavnější spisovatelce, který měl premiéru v loňském roce. Její domovskou scénou je pražské divadlo Ta Fantastika, které spoluvlastní s producentem Petrem Kratochvílem.

Doporučujeme