Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Koncert zpěvačky Lucie Bílé ve Fabrice

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
21. 05. 2009
Na konci dubna vystoupila ve Fabrice Svitavy absolutně nejpopulárnější česká zpěvačka Lucie Bílá. Její výsadní postavení v rámci české scény dokládá mimo jiné účinkování v televizi, filmu, muzikálech či sbírka ocenění v řadě anket. Například první místo v anketě Zlatý Slavík obsadila hned jedenáctkrát, zlato v anketě TýTý si odnesla dokonce dvanáctkrát. Mimo to je držitelkou několika cen Gramy a také ceny Thálie za muzikál Johanka z Arku.

Její písně jako „Ave Maria" „Láska je láska", „Trouba" „Miluji tě", se kterými úspěšně dobyla žebříčky tuzemských hitparád, zná téměř každý. Velký podíl na těchto úspěších lze připsat dlouholeté tvůrčí spolupráci s autorskou dvojicí Ondřej Soukup/Gábina Osvaldová, stejně jako jevištnímu „partnerství" s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem. S ním a jeho skupinou v rámci jarního turné vystoupila také ve Svitavách.

Za svůj největší dosavadní úspěch Lucie považuje dvě vystoupení na hudebním festivalu Pražské jaro 98. Podařilo se jí to jako první popové zpěvačce v historii. V oblasti vážné hudby spolupracuje s předními českými symfonickými orchestry, světovými sólisty a dirigenty. 

Během své 17.leté kariéry natočila Lucie Bílá už 12 alb včetně několika výběrů, záznamu z vystoupení v pražské Lucerně a soundtracku k muzikálu Carmen, kde ztvárnila hlavní roli. Carmen však zdaleka není jediným slavným muzikálem, kde jste mohli Lucii vidět. Už v roce 1992 se objevila v Bídnících, dále např. v Draculovi, Krysaři, Excaliburu nebo nedávno v Němcové, muzikálu o naší nejslavnější spisovatelce, který měl premiéru v loňském roce. Její domovskou scénou je pražské divadlo Ta Fantastika, které spoluvlastní s producentem Petrem Kratochvílem.

Doporučujeme