Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Stavba Kavárny Oskara Schindlera pokračuje

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
21. 05. 2009
Nezvykle teplé jarní počasí nahrává do karet všem stavebním firmám. I proto jsou nyní v plném proudu práce na dokončení stavby kavárny a informačního centra Oskara Schindlera v parku Jana Palacha.

Při pohledu zvenčí stavba kopíruje původní podobu budovy. Dřevěné prvky se proto rekonstruují přesně podle historických předloh. Až bude kavárna dokončena měl by objekt vypadat jako na začátku 20. století.

Dokončení hrubé stavby je naplánováno na červen. Poté bude probíhat montáž interiéru, informačních technologií a zařízení kuchyně. Montáže mají být dokončeny do konce srpna, tak aby mohl celý objekt od 1.září zahájit provoz.

Doporučujeme