Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Pohádkový les

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
21. 05. 2009
Les u Nového Bydžova se ve středu 20. května změnil na les pohádkový. Konala se zde akce pro děti z několika mateřských škol. O jakou akci jde, nám vysvětlila ředitelka mateřské školy z Nového Bydžova Jitka Kučerová.

Je dobré učit se a zároveň si při tom hrát. Jelikož tuto poučku v pořádající mateřské škole znají, uspořádali pro děti dopoledne plné poučných her. Při tom se děti setkávaly s pohádkovými postavami. V lese tak bylo možné potkat například Hejkala, Otesánka, nebo Křemílka s Vochomůrkou. U každé postavy měly děti nějaký úkol. V Muchomůrkovém království měly seřadit muchomůrky podle počtu teček. U čarodějnice a kouzlobabek tančily podle hudby, u vodníka Medarda a parádnice Škebluše měly najít barevné stužky a roztřídit je podle barvy pověšených šatů. Úkoly byly zaměřené na manuální zručnost, počítání a zlepšení tělesné kondice. Od každé pohádkové bytosti se děti přibližovaly k cíli, kterým byla Perníková chaloupka. Tam děti přivítala ježibaba společně s ježidědkem. Do krásných kostýmů se převlékly zaměstnankyně z pořádající mateřské školy. U chaloupky se mohli všichni občerstvit a každé dítě bylo obdarováno perníčkem jako medailí. Zároveň účastníci dostali pamětní list k upomínce dnešního dne. Perníku bylo napečeno přibližně 10 kg. Mateřská škola Františka Palackého pořádá 10. června další zajímavou akci. Jedná se o 3. ročník olympiády mateřských škol, které se zúčastní 12 školek z okolí. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme