Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Pohádkový les

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
21. 05. 2009
Les u Nového Bydžova se ve středu 20. května změnil na les pohádkový. Konala se zde akce pro děti z několika mateřských škol. O jakou akci jde, nám vysvětlila ředitelka mateřské školy z Nového Bydžova Jitka Kučerová.

Je dobré učit se a zároveň si při tom hrát. Jelikož tuto poučku v pořádající mateřské škole znají, uspořádali pro děti dopoledne plné poučných her. Při tom se děti setkávaly s pohádkovými postavami. V lese tak bylo možné potkat například Hejkala, Otesánka, nebo Křemílka s Vochomůrkou. U každé postavy měly děti nějaký úkol. V Muchomůrkovém království měly seřadit muchomůrky podle počtu teček. U čarodějnice a kouzlobabek tančily podle hudby, u vodníka Medarda a parádnice Škebluše měly najít barevné stužky a roztřídit je podle barvy pověšených šatů. Úkoly byly zaměřené na manuální zručnost, počítání a zlepšení tělesné kondice. Od každé pohádkové bytosti se děti přibližovaly k cíli, kterým byla Perníková chaloupka. Tam děti přivítala ježibaba společně s ježidědkem. Do krásných kostýmů se převlékly zaměstnankyně z pořádající mateřské školy. U chaloupky se mohli všichni občerstvit a každé dítě bylo obdarováno perníčkem jako medailí. Zároveň účastníci dostali pamětní list k upomínce dnešního dne. Perníku bylo napečeno přibližně 10 kg. Mateřská škola Františka Palackého pořádá 10. června další zajímavou akci. Jedná se o 3. ročník olympiády mateřských škol, které se zúčastní 12 školek z okolí. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme