Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Majáles 2009

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
07. 05. 2009
Letošní studentské slavnosti Majáles v Litomyšli patřily opět k největším v České republice - délkou trvání i počtem akcí. Každoročně se velkému zájmu těší tradiční průvod studentů. Tuto první reportáž jsme natočili ve středu 29. dubna.

Letošní průvod studentů přes Smetanovo náměstí považují členové majálesového štábu za snad nejnápaditější v celé obnovené historii. Jistě i díky jedné novince. V závěru průvodu se totiž zařadily i alegorické vozy. Program 29. dubna se pak posunul k dalšímu bodu, kterým byl pokus o překonání loňského rekordu v počtu deštníků na jednom místě. Nyní se přesouváme jen o pár desítek metrů dál, do respíria před pedagogickou školou, na módní přehlídku klobouků. Po přehlídce velká část publika vystoupala na půdu školy. Podobně jako v minulých letech, se zde otevřela výstava výtvarných prací studentů VOŠP A SPgŠ. 
Doporučujeme